Metalluksed


Metalluks leiab kasutust korteriuksena, vaheuksena, välisuksena – tootmishoonetes, büroodes, kortermajade sissekäikudes ja eramajapidamistes.

Tootevalikust leiab nii ühe- kui kahepoolseid metalluksi sise ja välistingimustesse. Värvivalik RAL või RR kataloogi järgi.

U-arvu väärtuseks on 1,58 W/m2*K, mis garanteerib väikesed soojakaod. Valikus on erinevad lävepakud ning võimalik on lisada ukselehe sisse nii aknaid kui ka ventilatsioonireste. Lukustus ning muud tarvikud lisatakse uksele vastavalt tellija soovile.

 

TULETÕKKE METALLUKS

Tulekindlusega terasuksi kasutatakse peamiselt tulemüüris (keldrikorruse eraldamiseks, katlaruumis, elektri-kilbiruumis), aga ka muude tuletõkkesektsioonide eraldamiseks.

Tulekindluse vajadus ja klass määratakse projektis: „E klassi“ ehk tule levikut takistavaid tooteid kasutatakse peamiselt juhul, kui uks ei asu evakuatsioonitee vahetus läheduses.

Pakume EI15, EI30, EI45 ja EI60 tooteid (number tähise järel näitab minuteid). „EI klassi“ tuletõkke avatäited tagavad lisaks tule leviku tõkestamisele ka tulekahju korral tekkiva soojuskiirguse tõkestamise.